info

Na czym polega montaż instalacji centralnego odkurzacza?

Proces montażu oraz instalacji centralnego odkurzacza dzieli się tylko na dwa etapy, a wykonywany przez wykwalifikowanych pracowników w naszej firmie przebiega sprawnie i szybko. Najwyższa jakość wykonywanych przez nas usług składa się z bogatego doświadczenia oraz fachowej niezbędnej wiedzy. Centralny odkurzacz to nowoczesne urządzenie, pomagające w utrzymaniu czystości w każdym pomieszczeniu. Jego montaż i instalacja opisana jest poniżej, zapraszamy, więc do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami:


Montaż etap pierwszy

Etap I – wykonanie instalacji
W ścianie lub w posadce wprowadzamy system rur dwucalowych PCV ANTYSTATYCZNYCH wraz z przewodem sterującym. Ważne jest aby wykonywać tę czynność w stanie surowym zamkniętym, przed położeniem ogrzewania podłogowego oraz przed wylaniem posadzek i tynkowaniem.

Montaż etap drugi

Etap II – to tzw. „biały montaż”
Zawiesza się jednostkę centralną, montuje gniazda ssące oraz szufelki automatyczne. Wykonuje się tę czynność po pracach wykończeniowych (malowaniu ścian, położeniem glazury). Jeśli przewidujemy w kuchni montaż szufelki automatycznej, ważne jest by dokonać go w dniu montowania zabudowy kuchennej.

Osiedle Dziekana 11C/30, 41-253 Czeladź, 519 588 944, biuro@centralnyodkurzacz.eu Copyrights © 2012 CentralnyOdkurzacz.eu