Informacje o naszej firmie

Oferujemy Państwu szeroką gamę usług związanych z instalacjami centralnego odkurzania. Nasz personel składa się wyłącznie z kompetentnych i doświadczonych specjalistów, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić swoim klientom najwyższy standard pracy.
Zawsze dbamy o każdy detal realizowanego zlecenia i wykazujemy się niesamowitą precyzją.

Jesteśmy dystrybutorem oraz autoryzowanym serwisem tak znanych marek jak: Variovac, Drainvac oraz Aspilusa. Nasze zaangażowanie oraz profesjonalizm poparty jest ukończonymi szkoleniami oraz odpowiednimi certyfikatami, m.in:W ramach swoich kompleksowych usług:

  • zapewniamy darmowe doradztwo techniczne,
  • pomagamy w zakupie najlepszego dla danego domu odkurzacza centralnego i dodatków,
  • opracowujemy projekt bez dodatkowych opłat,
  • montujemy jednostkę centralną i całą instalację,
  • wykonujemy szereg prac wykończeniowych,
  • w razie awarii, dokonujemy napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Za najważniejszy cel stawiamy sobie świadczenie usług na najwyższym poziomie przy jednoczesnym utrzymaniu przystępnej ceny. Jesteśmy zespołem niezwykle zaangażowanych fachowców, którzy pracują elastycznie i zawsze trzymają się wcześniej wyznaczonych terminów. Nie boimy się wyzwań, więc zrealizujemy nawet skomplikowane i nieszablonowe zlecenia.


W swoim zapleczu posiadamy wyłącznie urządzenia wiodących marek, aby zapewniać Państwu profesjonalną obsługę. Podejmujemy współpracę zarówno z dużymi lub małymi firmami, jak i z klientami indywidualnymi.
Dlaczego warto zainstalować?


Centralny odkurzacz, który instalujemy na Śląsku, to optymalne rozwiązanie dla alergików, borykających się każdego dnia z pułkami, roztoczami czy kurzem. Zamiast je zdmuchiwać, nas system zadba o to, by wszystkie te cząstki zostały kompletnie usunięte.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy najcichsze jednostki centralne odkurzaczy tego typu dostępne na rynku. Wykorzystywane w nich końcówki ssące bazują na najnowszych technologiach, aby powodować jak najmniej hałasu.


Dowiedz sie wiecej o zaletach systemu
Skontaktuj się z nami telefonicznie: 519 588 944 lub pocztą elektroniczną: biuro@centralnyodkurzacz.eu Copyrights © 2012-2024 CentralnyOdkurzacz.eu