Cennik

Naszą ofertę przygotowujemy w sposób zróżnicowany, aby każdy z Państwa mógł znaleźć dokładnie to, czego potrzebuje. Zaopatrujemy się jednak tylko u sprawdzonych, renomowanych producentów, ponieważ zależy nam na tym, aby spełnić wszystkie oczekiwania klientów. Zapraszamy do zapoznania się z cennikami odkurzaczy centralnych różnych marek, którym ufamy już od lat.

Niemiecka firma Variovac istnieje na rynku innowacyjnych systemów odkurzania już od ponad 25 lat, dlatego dokładnie zna zapotrzebowania konsumentów. Uważana jest wręcz za europejskiego lidera swoje branży. Marka słynie z produktów o najwyższym standardzie, charakteryzujących się wysoką niezawodnością, dzięki temu, że poddaje je uprzedniej dokładnej kontroli jakości, podzielonej aż na pięć etapów.

Założycielami firmy Aspilus są dwaj portugalscy bracia – Carlos i Manuel Meliço. Ich nowoczesna fabryka funkcjonuje w okolicy miejscowości Seixal i dysponuje niezwykle skutecznymi, zaawansowanymi przyrządami, maszynerią oraz wtryskarkami. Popyt na ich pierwszorzędne produkty jest tak wielki, że zakład działa praktycznie non stop i pracuje pełną parą.

W naszej ofercie znajdą Państwo także najwyższej jakości odkurzacze centralne kanadyjskiej marki Drainvac. W procesie ich tworzenia, producent korzysta z najnowszych osiągnięć technologicznych, dzięki czemu zazwyczaj wybija się na tle konkurencji. Urządzenia Drainvac stosowane są powszechnie nie tylko w domach i mieszkaniach prywatnych, ale również w biurach oraz zakładach przemysłowych. Co więcej, używa się ich także do czyszczenia przyczep kempingowych i autobusów, a nawet ekskluzywnych łodzi.

Skontaktuj się z nami telefonicznie: 519 588 944 lub pocztą elektroniczną: biuro@centralnyodkurzacz.eu Copyrights © 2012-2024 CentralnyOdkurzacz.eu